eVENTY

Jeśli poszukują Państwo oryginalnej atrakcji na event, z pomocą może przyjść Knoocker. Nasze nowoczesne rozwiązanie to świetna propozycja dla Klienta, który ceni kreatywne  podejście do organizacji eventu. Dlaczego Knoocker doskonale sprawdzi się, jako stała atrakcja w Państwa ofercie?

Knoocker doskonale sprawdzi się na: eventy dla dzieci, imprezach firmowych, eventach tematycznych, imprezach plenerowych, festynach i piknikach rodzinnych, wydarzeniach promujących markę.

Możliwy jest wynajem Knoockera na terenie całej Polski. Zapewniamy bezpieczny transport i montaż. Zapytaj naszego sprzedawcę o wycenę

innowacyjny pomysł

Technologia, której nie posiada żadne urządzenie, oferując nowy wymiar interakcji, nie mamy ograniczeń w stworzeniu aplikacji pod tematykę eventu

rozrywka dla każdego

Aplikacje i gry są uniwersalne pod względem wieku, a dzięki swojej przepustowości  świetnie sprawdzi się nawet na największych imprezach masowych!

multum zastosowań

Gra ruchowa z piłeczkami to tylko zalążek możliwości Knoockera…Karaoke? Swobodne korzystanie z Internetu? A może promocja marki? Z Knoockerem wszystko jest możliwe!

imprezy indoor i outdoor

Knoocker nie zawiedzie przez cały rok, w chłodne dni będzie brylował w zamkniętych obiektach, a w ciepłe dni umili czas uczestnikom pikniku rodzinnego.

szybki i wygodny montaż

Do rozpoczęcia eventu zostało 30 minut a Knoocker nie jest jeszcze gotowy? Nie ma powodów do obaw – montaż jest błyskawiczny i prosty!

www.knoocker.com.pl

Knoocker sp. z o. o.

ul. Tomasza Drobnika 19 

60-693 Poznań

Telefon (godz. 9:00 – 17:00):

+48 603 444 484   /  +48 730 028 885   

 email: knoocker@knoocker.com