logo_ue-1

NOWY WYMIAR INTERAKCJI!

Jesteśmy producentem oraz sprzedawcą jedynego w swoim rodzaju urządzenia – Knoocker, które może znaleźć zastosowanie w wielu obszarach. 

Jest to interaktywna ścianka, która pozwala na połączenie ruchu i gier komputerowych. Zamocowany na niej projektor wyświetla obraz, na który reagujemy rzucając piłeczkę czy pisząc specjalnym pisakiem. To wielofunkcyjne urządzenie, które posiada wiele różnych zastosowań. Więcej o tym, czym jest Knoocker i co zawiera, można zobaczyć w zakładce opisującej nasz produkt.

Wartości dla użytkownika knoockera

Stworzony przez nas!

Od samego początku, samodzielnie opracowaliśmy zarówno całą techniczną, jak i programistyczną stronę Knoockera. Z tego powodu staramy się, aby każdy z jego elementów działał jak najlepiej. Nieustannie dodajemy nowe aplikacje, które dają więcej możliwości graczom. Całość jest unikatową i innowacyjną technologią, o którą chcemy dbać i ją rozwijać.

Dajemy również przestrzeń dla własnych pomysłów jego użytkowników. Każdy może korzystać z Knoockera na swój własny sposób.

Koniecznie zobacz, gdzie już jesteśmy

Innowacyjność

Oryginalny wygląd konstrukcji i nowoczesna technologia z naszym autorskim oprogramowaniem czynią produkt innowacyjnym rozwiązaniem.

Wielofunkcyjność

Knoocker pozwala wykonywać różne czynności: grać piłeczkami, prezentować coś, oglądać filmy, surfować po internecie, korzystać z aplikacji komputerowych.

Intuicyjna obsługa

Obsługa nie wymaga dużych umiejętności i wiedzy, a wybór gier
można zostawić nawet najmłodszym graczom.

Mobilność

Solidna konstrukcja posiada wbudowane kółka, dzięki czemu z łatwością można przenieść urządzenie w ulubione miejsce. Istnieje możliwość złożenia urządzenia.

Zapraszamy do kontaktu

Postaramy się odpowiedzieć na każde wasze pytanie.

www.knoocker.com

Knoocker sp. z o. o. 
ul. Gromadzka 12
61-655 Poznań, 
Poland

 email: knoocker@knoocker.com 

+48 603 444 484